Шукати

Де придбати?

Обладнання Protherm представлено на сьогоднішній день у всіх регіонах України. Наша основна задача – це своєчасне забезпечення теплом своїх клієнтів на економічній і комфортній для них, а також безпечній для зовнішнього середовища основі. Protherm може Вам запропонувати цілий ряд першокласних рішень і розробок, які займають стабільні позиції на ринку.

Продаж котлів та котельного обладнання Protherm на ринку України здійснюється через мережу офіційних авторизованих партнерів. Якщо Ви бажаєте придбати обладнання Protherm, дізнатись більш детальну інформацію по позиції, яка Вас зацікавила, або Вам потрібна кваліфікована підтримка у підборі обладнання, Вам необхідно звернутися до регіонального менеджера Protherm у Вашому регіоні, який Вас проконсультує і надасть Вам контакти офіційних партнерів. Також Ви можете скористатись переліком партнерів Protherm нижче.

Protherm вже багато років має репутацію солідної компанії, яка особливу увагу приділяє на постійність партнерських відносин і їх плідний розвиток. При виборі партнера ми керуємося основними принципами довірчих відносин: відповідальність, відкритість, надійність, і ефективність нашого партнера. По питанням співпраці і партнерських відносин по торговій марці Protherm Вам необхідно звернутися до регіонального менеджера у Вашому регіоні, який Вас ознайомить з основними вимогами до партнерів.

Для підтримки зворотнього зв’язку і швидкого реагування на всі Ваші запитання, Protherm забезпечує роботу гарячої лінії, де Ви можете отримати інформацію про контакти наших партнерів, технічну консультацію, а також підтримку при підборі обладнання. Для цього Вам необхідно звернутися по телефону 0 800 501 562, де оператор прийме Вашу заявку і при першій же можливості з Вами зв’яжеться спеціаліст по Вашому питанню.