Искать

Офіційна заява Vaillant Group

Група Вайллант та 16000 наших співробітників в багатьох країнах світу відстоюють цінності свободи, демократії, толерантності та верховенства права. Ми з глибоким сумом та великою стурбованістю стежимо за війною, що відбувається в Україні. Наші думки та наша солідарність з нашими колегами та партнерами в Україні, їхніми родинами, а також з величезною кількістю людей, які постраждали через війну у Європі. Ми постійно контактуємо з нашими українськими колегами та підтримуємо їх та їхні родини у цей складний час. Крім того, Група Вайллант разом зі своїм давнім партнером благодійною організацією SOS Дитячі містечка проводить благодійну кампанію, направлену на підтримку українських дітей та їх сімей, що разом з іншими ініціативами включатиме нашу участь у відновленні зруйнованих чи пошкоджених будинків сімейного типу. Ще з початку війни ми припинили поставки нашої техніки до країн Росії та Білорусії.

Ми абсолютно усвідомлюємо, що лише російський уряд несе повну відповідальність за війну, атакуючи суверенну і демократичну країну. Ми закликаємо російський уряд негайно припинити вогонь і припинити війну.

Щиро ваш, Доктор Норберт Шидек

Технічна підтримка у Telegram

Приєднуйтесь до телеграм каналу технічної підтримки Vaillant Group

Protherm - европейские системы отопления и водоснабжения

Protherm является одним из ведущих поставщиков решений для отопления и подготовки горячей воды на рынке Украины. Системы отопления созданные на базе отопительного оборудования Protherm сочетают в себе европейское качество продукции и умеренную цену. Широчайший ассортимент оборудования, включающий настенные и напольные газовые котлы, электрические котлы, конденсационную технику и бойлеры, а так же большой перечень аксессуаров позволил компании Protherm завоевать доверие потребителей в более чем 25 странах.

Контактная информация

Номер информационно-сервисной службы 0 800 501-562 (бесплатно со стационарных телефонов Украины).

Главный офис компании в Украине:
г. Киев, ул. Лаврская, 16
тел.: 0(44) 339-98-40

Где купить?

Перечень авторизированных партнеров по продажам оборудования Protherm

Поиск сервисного центра продукции Protherm

Контактная информация ближайших к Вам организаций, предоставляющих услуги сервиса Protherm.

Продукция для отопления и подготовки горячей воды

Напольные и настенные газовые котлы, котлы на твердом топливе, электрические котлы, бойлеры, газовые проточные водонагреватели...

Каталог продукции Protherm 2022

Новый каталог продукции 2022 содержит актуальную информацию по продукции Protherm